Logowanie

Aktualności

OAP Kadet - KSZO. Liga Młodzika rocznik 2007

• autor: Adrian, 2018-10-30 12:54

W sobotę 27.10.2018 meczem z KSZO Ostrowoec kończymy lige Młodzika młodszego rocznik 2007. Po dobrym meczu remisujemy 2:2 tracąc bramkę w ostatnich minutach.

Pierwsza połowa to dobra gra naszego zespołu  i sporo sytuacji do zdobycia bramki , ale na pierwsze trafienie musieliśmy poczekać do 17 min. Bramkę dająca prowadzenie zdobył Patryk Misiura. Pod koniec pierwszej połowy do remisu doprowadzili zawodnicy KSZO. W drugiej połowie po samobójczej bramce wychodzimy na prowadzenie,  niestety w ostatnich minutach spotkania po raz kolejny KSZO doprowadza do remisu.

Nie zmienia to faktu że już na 2 kolejki przed końcem rozgrywek zapewniamy sobie pierwsze miejsce i grę w barażach o awans do najlepszej ósemki w województwie.